#EdheTi RADIOIMMAGINARIA

RADIOIMMAGINARIA

Radioimmaginaria Edhe Ti Radioimmaginaria flet te gjitha gjuhet e botës. Radioimmaginaria është e para dhë e vetmja rrjetë mediatike për adoleshentët nga 11deri ne 17 vjec. Jemi adoleshentë, duam të themi cfar mendojmë dhe kjo eshtë metoda më e mirë...

 • 10 minutes 9 seconds
  #castelsanpietroterme Film super!
  ON AIR
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Sot do te flasim per film, per boten e kinemas edhe per tipologjitë e filmave qe preferohen ne kete industri!
  #Edheti www.radioimmaginaria.it
  10 April 2019, 2:28 pm
 • 11 minutes 5 seconds
  #castelsanpietroterme Floket me te bukura!
  ON AIR
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Nje nga problemet me te medha per vajzat eshte trajtimi i flokeve, sidomos ne pranvere! Sot do t'ju keshilloj se si te trajtoni floket! :)
  #Edheti www.radioimmaginaria.it
  20 March 2019, 3:28 pm
 • 9 minutes 51 seconds
  #castelsanpietroterme Irida Gjergji, Muzikë dhe modernitet
  ON AIR
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Keni degjuar si mund te bashkpunohet me muziken che modernitet? Degjoni ketu ;)
  #Edheti www.radioimmaginaria.it
  6 March 2019, 3:46 pm
 • 12 minutes 23 seconds
  #castelsanpietroterme Muzike Internacionale apo patriotizem?
  ON AIR
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Hei miq! Si jeni? Sot do te flasim per festivalin Kenga Magjike edhe Ligji ri qe ka dalur ne Itali pas festivalit e San Remo! Degjoni ketu ;)
  #OkkinSu www.radioimmaginaria.it
  20 February 2019, 3:46 pm
 • 5 minutes 40 seconds
  Kleanti live
  Radioimmaginaria ne Verona, Itali
  Pershendetje! Me quajne Kleanti, vi nga Vlora po jetoj ne Verona, e kjo eshte hera e parë që rregjistroj ne sherbim ne Shqip. Nese jeni kurjoza t'me njihni degjoni kete epizodë! :)
  #Edheti www.radioimmagiaria.it
  8 March 2018, 4:00 pm
 • 1 minute 23 seconds
  Tots Som Barcelona
  18 August 2017, 4:00 pm
 • 11 minutes 51 seconds
  Per Solidaritet
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Nga Shqiperia kan dhuruar 187.000 euro per te financiuar shkollet e Amatrice, nje qytet Italise pas termetit!
  Degjoni kete episode e Radioimmaginaria Albany
  #Edheti www.radioimmagiaria.it
  4 May 2017, 2:32 pm
 • 11 minutes 28 seconds
  Nga Italia per Shqipetaret
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Italia ka bere nje gje shum te bukur po per ta ditur do te degjoni kete episodin e Radioimmaginaria
  #Edheti www.radioimmagiaria.it
  13 April 2017, 2:34 pm
 • 9 minutes 31 seconds
  Figurant per nje foto! ;)
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Sa here keni ederruar kur ishit vetem duke pire nje kafe ne klup te kishit nje shok ose shoqe gati per nje foto?
  Sot ne Radioimmaginaria Albany kete dhe nje gossip te shpejt per kengen e James Blunt! Me degjoni!
  #SyteLart www.radioimmaginaria.it
  30 March 2017, 2:37 pm
 • 11 minutes
  Nese mendoni jeni inteligjent!
  Radioimmaginaria Albany, Itali
  Te mendoni pa folur mund te jete nje gabim. Mese kaloni shum kohe duke u menduar atehere dieni qe shkenca provon qe ju jeni inteligjent! ;)
  #SyteLart www.radioimmaginaria.it
  16 March 2017, 3:30 pm
 • 11 minutes
  Rrenat e adoleshenteve!
  Radioimmaginaria ne Castel San Pietro Terme, Itali
  Cilat jan rrenat qe ju degjues adoleshent thoni me shume prindeve juaj? Una kam stiluar 10 rrenat me te perdorura nga adoleshentet, degjoni dhe me shkruani rrenat e juaj kush jan!
  #SyteLart www.radioimmaginaria.it
  2 March 2017, 3:32 pm
 • More Episodes? Get the App
© MoonFM 2024. All rights reserved.